První Setkání (Úvod)

27. července 2011 v 11:24 | Verulíísek |  První setkání
První Setkání - Úvod


No..Takže Ahoj.Já jsem Jessica a bydlím v domku se svým přítelem a kamarádkou.Můj přítel si vydělává na malý roddiný domek, ve kterém budu bydlet já i (možná) naše budoucí potomstvo.Na krku stále nosím svoje zlaté srdíčko které mi dala moje maminka předtím, než odešla ze světa...Měla špatnou plíci, a těžko se jí dýchalo.Naposledy jsem jí zahlédla na lůžku v nemocnici.Ten pláč...To trůchlení co způsobila maminčina smrt...Nechci na to vůbec myslet.
Čau :-P Takže já jsem Iris a miluju párty a když si někdy zapálím..Nechci vám říkat můj věk, na tom nezáleží že ano?No, jak už Jess řekla, bydlíme v společném domku.Máme tam jezírko a Jess má i vlastní podnik (obchod) a teprve ho rozjíždí.Má tam ale strašně divnou prodavačku, se kterou to vždycky dopadne na dívčí rvačku.
No, takže opět jako poslední jsem já.Jsem Jack a jsem přítelem Jess.Máme se moc rádi a já pracuji jako super obchodník.Mám podnik docela daleko, a Iris je tam sekretářkou.Někdy je mi občas líto, že necháváme Jess samotnou doma, protože nemá povolání.Takže to je asi ode mě vše.. =)
1•Těšíš se na první díl? (bude už dneska)
2•Zaujal tě komix?
3•Líbí se ti tři hlavní postavy?
4•Jak se ti líbí "PODstín
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti komix První Setkání?

Jasně! 51.2% (21)
Moc ne! 31.7% (13)
Nevím! (komix nečteš) 17.1% (7)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Bez práce, Bez blogu,
nejsou koláče. neznáš slávu.

Ahoj, přijď se ještě na mě někdy podívat! =)